Witamy na stronie Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie KARAWANA

Pragniemy poinformować, że od dnia 25.05.2020 roku wznawiamy funkcjonowanie wszystkich grup oraz konsultacji indywidualnych w stałych godzinach.

Podczas trwania grup zwracamy się z prośbą o przestrzeganie reżimu sanitarnego w tym min. przynoszenie maseczek lub przyłbic na grupy.

Kontakt telefoniczny tylko w dniach : środa , czwartek , piątek , pod numerem telefonu  502-153-628 w godzinach  9.00 do 12.00

W miesiącach wakacyjnych, lipiec – sierpień, Stowarzyszenie „Karawana” nie prowadzi zajęć i konsultacji indywidualnych.

Stowarzyszenie zostało utworzone dnia 15.10.2009 roku. Celem działalności stowarzyszenia jest pomoc osobom i rodzinom dotkniętym uzależnieniem, przemocą, bezdomnością lub inną dysfunkcją psychospołeczną, mogącą być przyczyną wykluczenia społecznego.
Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez min.: powadzenie profilaktyki i kompleksowych działań naprawczych i rozwojowych na rzecz pomocy osobom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, organizowanie warsztatów, wyjazdów profilaktycznych i terapeutyczno – rozwojowych, grup edukacyjnych, wspierających działania samopomocowe oraz imprez rekreacyjno – integracyjnych dla członków rodzin objętych pomocą stowarzyszenia.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale aktualności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.